OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan działania w drugim tygodniu przygotowań

Bełchatowianie rozpoczynają drugi tydzień przygotowań do rundy rewanżowej III ligi, podczas którego m.in. przejdą testy motoryczne oraz rozegrają pierwszy tej zimy mecz sparingowy.

W poniedziałek zawodnicy przejdą testy wydolnościowe oraz szybkościowe, które odbędą się o godz. 14:30 w hali widowiskowo-sportowej KWB przy ul. 1 Maja. We wtorek „Brunatni” trenować będą dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00 na boisku MCS ze sztuczną nawierzchnią, natomiast o 15:00 wejdą na matę. W środę i piątek sztab szkoleniowy zaplanował zajęcia na boisku o godz. 11:00, które przedzieli czwartkowy test-mecz z Wisłą Płock. Towarzyska rywalizacja z pierwszoligowcem rozegrana zostanie w Płocku o godz. 12:00. Tydzień zakończy sobotnia jednostka regeneracyjna, w trakcie której zawodnicy podzieleni na dwie grupy będą mieli okazję skorzystać m.in. z odnowy biologicznej.

Testy w drużynie zakończył już m.in. bramkarz Jakub Tomkiel, a pod obserwacją sztabu szkoleniowego pozostaje wciąż pomocnik Mateusz Malec (Skra Częstochowa). Wkrótce przy S3 pojawić się mają kolejni testowani.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________