OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Giekaesiacy wracają do treningów!

W poniedziałek (8 stycznia) piłkarze GKS-u Bełchatów wrócą do klubu po miesięcznych urlopach i rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej III ligi, w trakcie której powalczą o awans na szczebel centralny.

Przypomnijmy, że nasz zespół treningi zakończył 8 grudnia zeszłego roku, a piłkarze udali się na zasłużony odpoczynek. Następnie, jeszcze przed świętami, rozpoczęli treningi indywidualne, aby zmagania w pracy zespołem zacząć na odpowiedniej intensywności. W planie pierwszego tygodnia pracy znalazło się sześć jednostek treningowych. Podopieczni Bogdana Jóźwiaka spotkają się w poniedziałek na zbiórce o godz. 10:15, by po odprawie – punktualnie o 11:00 – wybiec na boisko ze sztuczną nawierzchnią. Wtorek upłynie pod znakiem badań i testów, a dzień zakończy wykład dietetyka na temat odżywiania. Przez kolejne cztery dni biało-zielono-czarni trenować będą na boisku oraz na macie od godziny 11:00.

Drużyna do sezonu przygotowywać się będzie na obiektach Miejskiego Centrum Sportu, a pierwszy sparing rozegra 18 stycznia na wyjeździe z Wisłą Płock, bowiem awizowana wcześniej gra kontrolna ze Zniczem Pruszków nie dojdzie do skutku. Na ligowe boisko „Brunatni” powrócą w pierwszy weekend marca, by w ramach 19. kolejki III ligi zmierzyć się przy Sportowej z Bronią Radom.

Sponsorem Strategicznym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________