OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Galeria Olimpia oficjalnym Partnerem GKS-u Bełchatów

Mamy przyjemność poinformować, że Galeria Olimpia została oficjalnym Partnerem GKS-u Bełchatów. Umowa pomiędzy stronami została zawarta do końca 2024 roku.

Galeria Olimpia to centrum handlowo-rozrywkowe, które powstało po rozbudowaniu zrealizowanego w 2000 roku Centrum Handlowego ECHO, znajdującego się przy ul. Kolejowej i Armii Krajowej w Bełchatowie. Galeria Olimpia jest największą tego typu inwestycją w regionie, powierzchnia całkowita obiektu to to 48 100 mkw., z czego 32 570 mkw. to powierzchnia handlowa, mieszcząca aż 68 lokali. W swojej ofercie posiada nie tylko większość znanych, światowych marek, ale także firmy działające lokalnie – doskonale znane mieszkańcom Bełchatowa i regionu. Oprócz szerokiej gamy salonów związanych z modą, klienci znajdą miejsca, gdzie można dobrze zjeść, odpocząć, bądź aktywnie spędzić wolny czas.

Zapraszamy do regularnych odwiedzin Galerii Olimpia oraz oficjalnej strony internetowej naszego Partnera. Link TUTAJ.

W ramach świadczenia umowy partnerskiej, Galeria Olimpia – oprócz grantu finansowego – zapewnia swoje wsparcie w zakresie eventowym podczas spotkań oraz wydarzeń klubowych, które będą organizowane na jej terenie.

Witamy w gronie Partnerów! Dziękujemy, że jesteście razem z nami! 

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________