OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Drużyna ma nowego kierownika

GKS Bełchatów wkracza w 2024 rok z nowym członkiem sztabu pierwszej drużyny. Od 3 stycznia funkcję kierownika drużyny obejmuje 33-letni Bartłomiej Krawędek, zajmując miejsce Artura Kieresia, który pożegnał się z tym stanowiskiem po rundzie jesiennej.

Bartłomiej Krawędek pochodzi z Piotrkowa Tryb., lecz od lat związany jest z Bełchatowem. W młodości najpierw jako junior, a następnie senior reprezentował barwy LKS Mierzyn, gdzie trenował pod okiem m.in. Andrzeja Orszulaka. Od niemal 18 lat kibicuje „Brunatnym”, a od lipca 2023 roku współpracował z klubowym działem marketingu.

– Staję przed nowym i ciekawym dla mnie wyzwaniem. Będę dążył do tego, aby wszelkie kwestie organizacyjne funkcjonowały jak najlepiej, umożliwiając trenerom i zawodnikom pełne skupienie się na grze w piłkę. Moja przedsiębiorcza natura oraz doświadczenie w efektywnym zarządzaniu kilkudziesięcioosobowymi zespołami sprawią, że podejmę się tej roli z pełnym zaangażowaniem. Jestem zaszczycony, że mogę być częścią tej wyjątkowej drużyny. Moim priorytetem jest nie tylko osiąganie przez drużynę sukcesów na boisku, ale także kształtowanie silnych więzi i tworzenie pozytywnej atmosfery w szatni. Wierzę, że nasze wspólne wysiłki przyniosą nam oraz kibicom wiele radości i sukcesów. Razem damy z siebie wszystko! – powiedział Bartłomiej Krawędek.

Do jego obowiązków należeć będzie m.in. współpraca ze sztabem szkoleniowym w zakresie planowania i organizacji działań pierwszej drużyny, a także koordynacja obiegu dokumentów związanych ze zgłoszeniami i rejestracją zawodników. 33-latek odpowiedzialny będzie również za ewidencję sprzętu sportowego, jego przygotowanie oraz nadzór nad właściwą, szeroko pojętą organizacją tzw. dnia meczowego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia, kierowniku!

Sponsorem Strategicznym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________