OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ostatni tydzień pracy przed przerwą

W sobotę wybrani piłkarze, wsparci grupą testowanych zawodników rozegrali pierwszy zimowy sparing. Pomimo, iż od poniedziałku większość drużyny rozpoczęła urlopy, test-mecz z AKS SMS Łódź nie był ostatnim akcentem tegorocznego grania. Szczegóły przedstawiamy poniżej.

Podopieczni Bogdana Jóźwiaka, którzy w jesiennych meczach GKS-u nieco rzadziej pojawiali się na boisku, wraz z grupą testowanych i wyróżniających się wychowanków Akademii, przez cztery kolejne dni będzie pod baczną obserwacją sztabu szkoleniowego. Poczynając od wtorku, przez trzy dni wyselekcjonowana kadra trenować będzie na boisku nr 1 Miejskiego Centrum Sportu. Ukoronowaniem mikrocyklu ma być piątkowy sparing z czwartoligową Łysicą Bodzentyn, który zaplanowano na „sztuce” o godzinie 19:00.

Po meczu wszyscy zawodnicy udadzą się na przerwę świąteczno-noworoczną. W trakcie jej trwania każdy z nich pracować będzie w oparciu o indywidualne rozpiski treningowe. Powrót do treningów przewidziano w dniu 8 stycznia. Do tego czasu w zaciszu gabinetów klubowych podejmowane będą decyzje dotyczące m.in. przyszłości niektórych zawodników, o czym na bieżąco będziemy informować.

Sponsorem Strategicznym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________