OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Głosuj na „Brunatnych” w plebiscycie „Dziennika Łódzkiego”

Plebiscyt Sportowy „Dziennika Łódzkiego” to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowców w województwie łódzkim. W tegorocznej, 53. edycji nominację do nagród otrzymali przedstawiciele GKS-u Bełchatów. Od 28 listopada można oddawać na nich swój głos.

W plebiscycie głosować można w pięciu kategoriach: sportowiec roku – kobiety, sportowiec roku – mężczyźni, sportowy talent roku, trener roku i drużyna roku. Nagrody przyznane zostaną w trzech etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci zostaną wybrani osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału. Tam na najlepszych, którzy uzyskają największą liczbę głosów, czekać będą nagrody finansowe, oraz awans do ogólnopolskiego finału, w którym wezmą udział laureaci z całej Polski. Głosowanie w plebiscycie potrwa jeszcze przez niemal dwa tygodnie. Dlatego zachęcamy, aby wejść w link i zagłosować na nominowanych:

Drużyna roku:

GKS Bełchatów

Sportowiec roku:

Bartłomiej Bartosiak
Hubert Karpiński
Leonid Otczenaszenko
Mateusz Szymorek
Dawid Woźniakowski
Łukasz Wroński
Przemysław Zdybowicz

Trener roku:

Bogdan Jóźwiak

Nagrody dla laureatów plebiscytu zostaną wręczone podczas Gali Sportu „Dziennika Łódzkiego”, która odbędzie się w styczniu. Zaproszenia na galę otrzymają wszyscy laureaci, w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu.

Sponsorem Strategicznym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________