OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Slavito sponsorem meczu z Lechią Tomaszów Maz.

W najbliższym pojedynku na szczycie pierwszej grupy III ligi, pomiędzy GKS Bełchatów a Lechią Tomaszów Maz., który odbędzie się w sobotę o godzinie 14:00, „Brunatnych” wspierać będzie polska marka suplementów Slavito, która uzyskała miano Sponsora meczu 15. kolejki.

Slavito to polska marka suplementów diety i zdrowej żywności, która powstała w 2020 roku, by pomóc
świadomie zadbać o to, co najważniejsze – zdrowy organizm i dobre samopoczucie. Najpierw była idea, potem plan, następnie ciężka praca, aż wreszcie doszło do realizacji – tak narodziło się Slavito. Nazwa marki symbolizuje słowiańszczyznę, czyli źródło szczęścia, równowagi, natury, wiedzy, siły i zdrowia. Slavito stało się nie tylko nową propozycją dla wszystkich chcących wesprzeć zdrowie i odporność, ale także filozofią tworzącą społeczność opartą na szacunku i zaufaniu, którą łączy wspólna idea.

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: www.slavito.pl.

W związku z rolą Sponsora meczu logo firmy widnieć będzie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line na kanale YouTube, grafikach na portalach społecznościowych klubu oraz na banerze reklamowym. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Zapraszamy wszystkich na sobotnie spotkanie! Przeżyjmy sportowe emocje razem z GKS Bełchatów i Slavito!

GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów Maz.

04.11.2023, godz. 14:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu! W rundzie jesiennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze jeden mecz: z Olimpią Zambrów (12 listopada).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

____________________________