OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ruszyła sprzedaż biletów na hitowe starcie z Lechią

Przed biało-zielono-czarnymi bój z liderem! Rezultat tego pojedynku może mieć ogromne znaczenie dla końcowego układu tabeli, dlatego tym bardziej potrzebujemy Waszego wsparcia z trybun. Spotkanie odbędzie się w sobotę (4 listopada) o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Bełchatowie, a wejściówki na mecz można nabywać na dwa sposoby.

„Brunatni” do sobotniego spotkania przystąpią z trzema punktami straty do prowadzącej w stawce Lechii Tomaszów Mazowiecki. Ewentualne zwycięstwo może zapewnić im fotel lidera, choć na taki stan rzeczy złożyć się musi kilka dodatkowych czynników, jak np. remis w starciu Świtu Nowy Dwór Maz. z Pogonią Grodzisk Maz. Bełchatowianie ulegli ostatnio na wyjeździe rezerwom Jagiellonii Białystok (2:3), natomiast Lechia przegrała u siebie z Pilicą Białobrzegi (1:2). Jedni i drudzy rządni są rehabilitacji, dlatego sobotni pojedynek zapowiada się niezwykle interesująco.

Rozprowadzanie biletów na ten hitowy mecz odbywa się na dwa sposoby. Pierwszym jest sprzedaż internetowa, prowadzona za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl. Drugim sprzedaż stacjonarna w sekretariacie klubu, umiejscowionym na I piętrze budynku klubowego (wejście od ul. Sportowej), prowadzona w czwartek i piątek w godzinach 08:00-17:00. W dniu meczu kasa biletowa czynna będzie od godziny 11:00. Zachęcamy do nabywania wejściówek w przedsprzedaży, by uniknąć kolejek przed samym meczem. Kibicom tradycyjnie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę wschodnią, zachodnią i północną)
  • 15 zł. (normalny na sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 8 zł. (ulgowy na tzw. „młyn”, umiejscowiony na trybunie wschodniej oraz na trybunę północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

#WszycyNaLechię!

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________