OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Podwójne nominacje do jedenastki kolejki

Zwycięstwo w Łowiczu, ale przede wszystkim pragmatyczna gra całego zespołu, przyniosła nie tylko komplet punktów, ale również szereg nominacji dla naszych piłkarzy. Dwóch giekaesiaków wyróżnił tygodnik „Piłka Nożna” i również dwóch doceniła redakcja serwisu uSports.

Najwięcej pochwał zebrał oczywiście Łukasz Wroński, zdobywca złotej bramki w niedzielnym spotkaniu. 29-latek powrócił do gry po 43 dniach przerwy spowodowanej naderwaniem mięśnia krawieckiego, którego doznał w meczu przeciwko GKS Wikielec. W Łowiczu pojawił się na boisku w 69. minucie gry i po niespełna kwadransie wpisał się na listę strzelców, zapewniając „Brunatnym” bezcenne trzy punkty.

– Trener powiedział, że liczy na mnie. Zrobiłem więc wszystko, by wrócić do pełnej dyspozycji, jak najlepszej na ten moment. Przekazałem informację, że na 20-30 minut gry będę gotowy. Fajnie, że mój powrót okraszony został golem. – powiedział tuż po meczu popularny „Wronka”.

Dla Łukasza Wrońskiego była to trzecia nominacja do jedenastki kolejki w tygodniku „Piłka Nożna”. Z kolei po raz drugi wyróżniony został Mariusz Holik. W obu przypadkach do wspomnianej dwójki dołączył jeszcze Serhij Napolov – po raz drugi doceniony przez serwis uSport. Gratulacje!

Wcześniej w podobnych zestawieniach przygotowanych przez „PN” i uSports znaleźli się: Bartłomiej Bartosiak, Artur Golański, Leonid Otczenaszenko, Mateusz Szymorek i Przemysław Zdybowicz.

Jedenastka 16. kolejki III ligi (gr. I) według „Piłki Nożnej”:

Krystian Kalinowski (ŁKS 1926 Łomża) – Sebastian Cuch (Broń Radom), Mariusz Holik (GKS Bełchatów), Aleksander Gajgier (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – Łukasz Wroński (GKS Bełchatów), Jakub Kowalski (Broń Radom), Krystian Adamiak (Warta Sieradz), Igor Korczakowski (Legia II Warszawa) – Bartłomiej Kręcichwost (Warta Sieradz), Kamil Odolak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Róbert Pich (Legia II Warszawa).

Jedenastka 16. kolejki III ligi (gr. I) według serwisu uSports:

Sponsorem Strategicznym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________