OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan działania z dwoma meczami na horyzoncie

Półfinałowy mecz okręgowego Pucharu Polski (z RKS Radomsko) oraz ostatnie domowe spotkanie ligowe w tym roku (z Olimpią Zambrów) będą najważniejszymi punktami drużyny w tym tygodniu. Zanim jednak dojdzie do rozstrzygnięć w tych potyczkach, giekaesiaków czeka mikrocykl treningowy, podporządkowany pod oba te starcia.

Pierwszym punktem nowego tygodnia będzie poniedziałkowy trening, który rozpocznie się o godzinie 16:00. Podobnie będzie we wtorek, choć tego dnia „Brunatni” pracować będą na płycie głównej stadionu miejskiego. Środa to dzień meczowy z RKS Radomsko, którego stawką jest awans do wiosennych gier w wojewódzkim etapie Pucharu Polski. Kadra biało-zielono-czarnych po przedmeczowej odprawie wyjedzie do Radomska około godz. 11:00. Początek spotkania zaplanowano na godz. 13:00. W czwartek cała grupa spotka się o 16:00 i przeprowadzi zajęcia na bocznym boisku Miejskiego Centrum Sportu. Piątek będzie jedynym dniem wolnym w tygodniu, natomiast w sobotę drużyna trenować będzie od godz. 11:00, by kolejnego dnia powalczyć z Olimpią Zambrów o dziesiąte zwycięstwo w sezonie i utrzymanie pozycji lidera tabeli. Mecz 16. kolejki III ligi rozegrany zostanie przy S3 o godzinie 13:00.

Po przymusowej pauzie spowodowanej zapaleniem spojenia łonowego do zajęć z drużyną wróci niebawem Aleksy Jóźwik, natomiast indywidualne treningi rozpocznie Bartłomiej Bartosiak. Czy to oznacza powrót do gry najskuteczniejszego strzelca „Brunatnych” w końcowych aktach rundy jesiennej – okaże się w najbliższych dniach. Niestety pewna jest dalsza absencja kontuzjowanego Łukasza Wrońskiego oraz zmagającego się z urazem kręgosłupa Jakuba Kowalskiego.

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________