OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Mikrocykl treningowy przed ostatnim meczem

Po nieudanym wyjazdowym starciu z rezerwami Legii Warszawa, podopieczni Bogdana Jóźwiaka okazji do rehabilitacji poszukają w kończącym rok spotkaniu z Pelikanem Łowicz. Giekaesiacy po dwudniowej regeneracji przygotowania do meczu 18. kolejki rozpoczną we wtorek.

Sztab szkoleniowy inauguracyjne zajęcia zaplanował na wtorek na godzinę 16:00 – i tak przez kolejne dwa dni. Wszystkie jednostki mają się odbywać na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu. Piątek będzie dniem wolnym, natomiast w sobotę „Brunatni” trenować będą od godziny 11:00.

Z powodów zdrowotnych zabraknie Jakuba Kowalskiego, Kacpra Foltyna i Aleksego Jóźwika. Powoli do treningów z drużyną powracają Miłosz Nowak i Łukasz Wroński, lecz ich obecność w kadrze podczas niedzielnego meczu jest raczej wykluczona. W rywalizacji z Pelikanem drużyna będzie musiała sobie poradzić również bez Mikołaja Grzelaka, który w starciu z Legią II obejrzał czwartą żółtą kartkę.

W meczową niedzielę zespół spotka się na porannej zbiórce o godzinie 8:00, po której wyjedzie do oddalonego o 118 km Łowicza. Początek spotkania z trzecim w tabeli Pelikanem o godzinie 12:00.

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________