OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Liga skończona, giekaesiacy pracują dalej

Pomimo zakończenia rundy jesiennej, podopieczni Bogdana Jóźwiaka pozostają w treningu. Przedstawiamy plan zajęć drużyny na najbliższe dni.

Poniedziałek był dniem wolnym, z racji tego, iż ostatni mecz z Pelikanem Łowicz giekaesiacy rozgrywali w niedzielę. Do zajęć powrócą we wtorek o godzinie 15:30 i będą pracować w dwóch grupach: jedna w salce na matach, druga na boisku ze sztuczną nawierzchnią. W środę cały zespół spotka się o 15:30 na „sztuce” oraz w piątek na rozruchu o godzinie 14:00. Czwartek będzie dniem wolnym. W sobotni poranek wyznaczeni zawodnicy rozegrają mecz kontrolny z piątą po rundzie jesiennej Betcris IV ligi drużyną AKS SMS Łódź. Spotkanie zaplanowano na boisku nr 1 Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie. Początek o godzinie 10:00.

Okres roztrenowania zakończy się na początku grudnia, po czym piłkarze udadzą się na przerwę świąteczno-noworoczną. W trakcie jej trwania każdy z nich pracować będzie w oparciu o indywidualne rozpiski treningowe. Powrót do zajęć zaplanowano na 8 stycznia. Informacje na temat planu przygotowań do rundy wiosennej oraz listę sparingpartnerów podamy w późniejszym terminie.

Sponsorem Strategicznym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________