OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

DS Smith sponsorem meczu z Olimpią Zambrów

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00 GKS Bełchatów rozegra ostatni mecz domowy w rundzie jesiennej. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka powalczą o utrzymanie pozycji lidera z Olimpią Zambrów i prócz obecności oraz dopingu swoich kibiców, będą mogą liczyć na dodatkowe wsparcie od Sponsora meczu – firmy DS Smith.

DS Smith to wiodący w Europie dostawca opakowań, produkowanych zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami klienta, ze szczególnym uwzględnieniem najnowocześniejszej myśli projektowej. Możliwości produkcyjne firmy są w stanie sprostać wszelkim wymaganiom rynku, oferując szeroką gamę wysokiej jakości opakowań przemysłowo-transportowych, FMCG, display’e i opakowań POS, spersonalizowanych opakowań ochronnych oraz palet tekturowych. DS Smith ma nie tylko ugruntowaną pozycję w branży, ale także ma jasną wizję swojej przyszłości – co jest niezwykle ważne, biorąc pod uwagę oczekiwany dalszy wzrost rynku proekologicznych opakowań z tektury. Efektem tych działań są liczne nagrody na arenie międzynarodowej. Firma dysponuje lokalnymi centrami usług, a swoje fabryki ma niemalże w całej Europie. Również w naszym kraju DS Smith ma swoje oddziały m.in. w Kielcach, Kutnie oraz w Bełchatowie, gdzie znalazło zatrudnienie ponad 200 osób. Fabrykę uruchomiono w pierwszym kwartale 2022 roku.

Ofertę naszego nowego Partnera znajdą Państwo na: www.dssmith.com/pl.

W związku z rolą Sponsora meczu logo firmy widnieć będzie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line na kanale YouTube oraz na grafikach prezentowanych na portalach społecznościowych klubu. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie. Zapraszamy wszystkich na ostatnie domowe spotkanie w 2023 roku! Przeżyjmy sportowe emocje razem z GKS Bełchatów i DS Smith!

GKS Bełchatów – Olimpia Zambrów

12.11.2023, godz. 13:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu! Zainteresowanych prosimy o kontakt:

____________________________