OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Cztery jednostki treningowe przed wyjazdem na Legię

To przedostatni meczowy tydzień przed zimową przerwą w rozgrywkach III ligi. We wtorek biało-zielono-czarni rozpoczną mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie sobotni mecz z drugą drużyną Legii Warszawa. Spotkanie rozegrane zostanie w ośrodku Legia Training Center w Książenicach.

Po poniedziałkowej regeneracji, pierwsza sesja treningowa odbędzie się we wtorek o godzinie 16:00 w dwóch grupach – część zawodników ćwiczyć będzie na macie, druga grupa spotka się na boisku Miejskiego Centrum Sportu nr 2. W środę i czwartek cała drużyna kontynuować będzie pracę na boisku, również od godziny 16:00. Tygodniową sesję treningową „Brunatni” zakończą w piątek. Wówczas zespół weźmie udział w zajęciach, które rozpoczną się o godzinie 11:00 na boisku MCS nr 2. Sobotni mecz z rezerwami Legii zaplanowano na godzinę 12:00, w związku z tym drużyna po odprawie wyjedzie do Książenic około 8:45.

Jeśli chodzi o personalia, to do treningów z zespołem wracają powoli rekonwalescenci Miłosz Nowak i Bartłomiej Bartosiak, lecz ich dyspozycyjność na sobotnie spotkanie nie jest jeszcze potwierdzona. Najbliższe dni dadzą odpowiedź, czy są w stanie trenować na pełnych obrotach. Na pewno trener Bogdan Jóźwiak nie będzie mógł skorzystać z usług Łukasza Wrońskiego, Jakuba Kowalskiego i Kacpra Foltyna. Na szczęście żaden z giekaesiaków nie pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________