OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Bilety na ostatni domowy mecz w 2023 roku

Serdecznie zapraszamy na finałowy mecz runy jesiennej przy Sportowej, w którym nasza drużyna powalczy o utrzymanie pozycji lidera tabeli. Twierdza „Bełchatów”, niezdobyta przez nikogo od listopada 2022 roku czeka na Was w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00, kiedy to rozpocznie się spotkanie GKS Bełchatów – Olimpia Zambrów.

Podopieczni Bogdana Jóźwiaka znakomicie radzą sobie w meczach przy S3, kontynuując serię spotkań bez porażki przed własną publicznością, która po ostatniej wygranej z Lechią Tomaszów Maz. (2:0) powiększyła się do 17 (z czego GKS czternaście razy wygrywał i trzykrotnie remisował. Bramki 53:15). Najbliższy rywal „Brunatnych” zajmuje obecnie 10. lokatę w tabeli III ligi i całkiem nieźle radzi sobie na wyjazdach. Z siedmiu dotychczasowych delegacji tylko z Łowicza i Elbląga wracał bez punktów. Olimpia potrafiła zremisować m.in. na terenie Świtu Nowy Dwór Maz. oraz Unii Skierniewice. Pewne jest zatem, że dla GKS-u rywalizacja z zambrowianami nie będzie spacerkiem.

Dystrybucja biletów na mecz 16. kolejki prowadzona jest na dwa sposoby. Pierwszym jest sprzedaż internetowa, gdzie za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl można zaopatrzyć się w wejściówkę. Drugim sprzedaż stacjonarna w sekretariacie klubu, umiejscowionym na I piętrze budynku klubowego (wejście od ul. Sportowej). Obie rozpoczniemy od czwartku od godziny 8:00. W dniu meczu kasa biletowa czynna będzie od godziny 10:00. Szczegóły na grafice poniżej. Zachęcamy do nabywania wejściówek w przedsprzedaży. Pozwoli to uniknąć kolejek przed samym meczem. Kibicom tradycyjnie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę wschodnią, zachodnią i północną)
  • 15 zł. (normalny na sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 8 zł. (ulgowy na tzw. „młyn”, umiejscowiony na trybunie wschodniej oraz na trybunę północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Pomóżcie swoją obecnością i dopingiem wygrać naszej drużynie ostatni domowy mecz w 2023 roku!

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________