OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Ruszają przygotowania do meczu z Wartą Sieradz

Drużyna trenera Bogdana Jóźwiaka po ostatniej porażce w Sulejówku, okazji do rehabilitacji szukać będzie w domowym meczu z Wartą Sieradz. Zanim jednak giekaesiacy przystąpią do ligowej rywalizacji, czeka ich mikrocykl treningowy podporządkowany pod niedzielny mecz.

Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek o godzinie 16:00. Podobnie będzie w środę i czwartek, natomiast piątek będzie dniem wolnym. Trening zamykający mikrocykl zaplanowano na sobotę na godz. 11:00. Giekaesiacy pracować będą na boiskach Miejskiego Centrum Sportu.

Po niedzielnym meczu drużyny rezerw, wygranym z Motorem Bujniczki 5:0, urazu stawu skokowego doznał autor dwóch bramek, Dawid Woźniakowski. Na szczęście kontuzja nie jest groźna i osiemnastolatek powinien być do dyspozycji sztabu szkoleniowego w najbliższych dniach. Do treningów z drużyną wraca również nieobecny ostatnio Artur Golański, który wykluczony był z gry z powodu naderwania mięśnia przywodziciela.

Spotkanie z Wartą Sieradz w ramach 11. kolejki III ligi (gr. I), rozegrane zostanie w niedzielę (8 października) przy Sportowej 3. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 15:00. Bilety można nabywać za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl lub w sekretariacie klubu (od środy do piątku) w godzinach 10:00-16:00. W dniu meczowym kasa stadionowa będzie otwarta od 12:00.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________