OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan tygodnia przed eskapadą do Białegostoku

Przed drużyną GKS-u wyjazdowy mecz w stolicy województwa podlaskiego. Do rywalizacji z rezerwami Jagiellonii Białystok dojdzie w najbliższą niedzielę o godzinie 15:15. Plan zajęć przygotowawczych zakłada cztery jednostki treningowe.

Po efektownym zwycięstwie nad Legionovią (6:0), giekaesiacy mieli w poniedziałek czas na regenerację. Inauguracyjne zajęcia odbędą we wtorek o godzinie 15:30 na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu. Podobnie będzie w środę i czwartek, choć wtedy drużyna przeniesie się na płytę ze sztuczną nawierzchnią. Piątek będzie dniem wolnym. Trening zamykający mikrocykl zaplanowano w sobotę w samo południe. Jeszcze tego samego dnia, około godz. 15:00 kadra biało-zielono-czarnych uda się w podróż do Białegostoku, gdzie spędzi przedmeczową noc.

Póki co, trener Bogdan Jóźwiak nie może skorzystać z usług trzech zawodników. Łukasz Wroński w meczu z GKS Wikielec naderwał mięsień krawiecki i przyjmuje serię zastrzyków. Bartłomieja Bartosiaka czeka badanie USG w związku zapaleniem mięśnia podeszwowego, natomiast Miłosz Nowak, który naderwał więzadło poboczne MCL, przechodzi zabiegi rehabilitacyjne i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, od przyszłego tygodnia powinien wrócić do zajęć z drużyną.

Spotkanie 14. kolejki III ligi (gr. I) z dwunastą w tabeli Jagiellonią II odbędzie się w niedzielę (29 października) o godz. 15:15 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w ośrodku treningowym „Jagi” przy ulicy Elewatorskiej 4 w Białymstoku.

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu i Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________