OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Nowy tydzień pracy z dwoma meczami

Dwa pojedynki na przestrzeni pięciu dni czekają GKS w tym tygodniu oba o zupełnie inną stawkę. Prezentujemy harmonogram pracy drużyny, którego kulminacyjnym punktem będzie pucharowe spotkanie z Omegą Kleszczów oraz ligowe z Legionovią Legionowo.

Tydzień „Brunatnych” podzielony został na dwa kluczowe momenty, czyli środowy mecz z Omegą oraz niedzielny z Legionovią. Mikrocykl do pierwszego spotkania zakłada treningi w poniedziałek i wtorek o godz. 16:00. W meczową środę giekaesiacy spotkają się na zbiórce o godz. 14:45, po której wyjadą do oddalonego od Bełchatowa o około 25 km Czyżowa. Tam dojdzie do ćwierćfinałowego starcia okręgowego Pucharu Polski. Początek o godz. 17:00. Spotkanie to będziemy transmitować na stronie https://live.akademiagks.pl.

Drugim etapem tygodnia będą dwa treningi skupiające się wokół ligowego pojedynku z Legionovią. Nasz zespół odbędzie jednostki przygotowujące w czwartek o godz. 16:00 oraz w sobotę o 11:00. Piątek będzie jedynym wolnym dniem w tym tygodniu. Niedzielne spotkanie 13. kolejki III ligi rozpocznie się o godzinie 15:00. Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy czwartek.

Po kilkudniowej pauzie spowodowanej zapaleniem mięśnia podeszwowego do zajęć z drużyną wraca Bartłomiej Bartosiak, natomiast pod znakiem zapytania stoi dyspozycyjność Mariusza Holika, który w meczu z GKS Wikielec doznał urazu kostki.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________