OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Mikrocykl treningowy przed starciem z liderem

Sobotni hit rundy jesiennej, w którym GKS Bełchatów mierzyć się będzie na własnym terenie z piastującą fotel lidera tabeli Lechią Tomaszów Maz., poprzedzą cztery jednostki treningowe, a pierwsza odbędzie się już dzień po meczu w Białymstoku.

Podopieczni Bogdana Jóźwiaka do sobotniej konfrontacji z liderem przystąpią podrażnieni niepowodzeniem w pojedynku z Jagiellonią II Białystok. Czasu na regenerację po wyjeździe na Podlasie będzie jednak niewiele, bowiem już w poniedziałek o godzinie 16:00 drużyna odbędzie trening na boisku Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie. Ze względu na przypadającą 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych, środa będzie jedynym w tygodniu dniem wolnym (nie licząc pomeczowej niedzieli). W pozostałe dni, czyli we wtorek, czwartek i piątek giekaesiacy pracować będą od godz. 16:00.

Z powodu zapalenia spojenia łonowego póki co z zajęć wykluczony jest Aleksy Jóźwik, a dłuższy rozbrat z piłką czeka Bartłomieja Bartosiaka. Wyniki badań, które przechodził ostatnio Łukasz Wroński odpowiedzą na pytanie, czy 29-latek będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego na mecz z Lechią? Powoli do treningów z drużyną – po naderwaniu więzadła pobocznego MCL – wraca już Miłosz Nowak.

Hitowy pojedynek z liderem tabeli, rozegrany zostanie w najbliższą sobotę (4 listopada) o godz. 14:00 na GIEKSA Arenie. Wejściówki na to spotkanie nabywać będzie można za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl, a stacjonarnie od czwartku w sekretariacie klubu w godzinach 10:00-17:00.

#WszycyNaLechię!

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu i Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________