OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Firma „Stalmit” sponsorem meczu z Wartą Sieradz

Do kolejnego ligowego starcia w ramach pierwszej grupy III ligi drużyna GKS-u Bełchatów przystąpi ze wsparciem firmy „Stalmit” Sponsorem meczu z Wartą Sieradz.

Firma „Stalmit” działa na krajowym rynku konstrukcyjnym od 1998 roku. Zajmuje się produkcją i montażem konstrukcji stalowych budynków, rurociągów i urządzeń technologicznych. Przez 25 lat brała udział w realizacji wielu inwestycji na terenie całego kraju. Posiada wytwórnię produkcyjną o powierzchni 3200 m2, z szerokim zakresem umaszynowienia oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Możliwości wytwórcze firmy, w zależności od specyfikacji konstrukcji, wynoszą w przybliżeniu 150-250 ton w skali miesiąca. Celem nadrzędnym firmy jest osiągnięcie wysokiego standardu jakości i bezpieczeństwa pracy. „Stalmit” jest odpowiednim partnerem od chwili podpisania umowy, aż po oddanie obiektu lub urządzenia do eksploatacji. Biuro firmy znajduje się w Bełchatowie przy ul. Lipowej 67.

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: www.stalmit.pl.

W związku z rolą Sponsora meczu logo firmy widnieć będzie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line na kanale YouTube, grafikach na portalach społecznościowych klubu oraz na banerze reklamowym. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Zapraszamy wszystkich na niedzielne spotkanie! Przeżyjmy sportowe emocje razem z GKS Bełchatów i Firmą „Stalmit”!

GKS Bełchatów – Warta Sieradz

08.10.2023, godz. 15:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu! W rundzie jesiennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze trzy mecze (Legionovia Legionowo, Lechia Tomaszów Maz. i Olimpia Zambrów).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

____________________________