OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Chodź na mecz! 8 października zagramy z Wartą

Ruszyła sprzedaż biletów na kolejny mecz GKS-u Bełchatów przy Sportowej 3! Już w najbliższą niedzielę (8 października) „Brunatni” zmierzą się o godz. 15:00 z Wartą Sieradz. Giekaesiaku, musisz być razem z nami!

Po ostatnim efektownym zwycięstwie na własnym terenie z ŁKS 1926 Łomża (5:1), w minioną sobotę biało-zielono-czarni ulegli na wyjeździe Victorii Sulejówek (0:1). Niedzielny mecz z Wartą będzie więc idealną okazją do rehabilitacji i pogoni za liderem tabeli – Lechią Tomaszów Maz., do której GKS traci obecnie pięć punktów. Najbliższy rywal „Brunatnych” od trzech spotkań nie zapunktował, przegrywając kolejno z GKS Wikielec, Legionovią i Jagiellonią II Białystok (po 0:1). Warta jest po 10. kolejkach trzecia od końca i traci do naszego zespołu 12 punktów.

Kibice pragnący zaopatrzyć się w bilet na najbliższy mecz, będą mogli to uczynić od środy (4 października). Wygodnym sposobem jest przedsprzedaż internetowa, prowadzona za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl. Wejściówki można również nabywać stacjonarnie w sekretariacie klubu, umiejscowionym na I piętrze budynku klubowego (wejście od ul. Sportowej), w godzinach 10:00-16:00. W dniu meczu kasa biletowa czynna będzie od godziny 12:00. Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, aby uniknąć kolejek przed samym meczem. Kibicom tradycyjnie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę wschodnią, zachodnią i północną)
  • 15 zł. (normalny na sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 8 zł. (ulgowy na tzw. „młyn”, umiejscowiony na trybunie wschodniej oraz na trybunę północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Wszyscy na stadion!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________