OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Bądźcie z nami na stadionie! Bilety na mecz z Legionovią

W najbliższą niedzielę (22 października) w ramach 13. kolejki III ligi (gr. I) GKS Bełchatów podejmie u siebie Legionovię Legionowo. Początek spotkania o godzinie 15:00. Od czwartku będzie można nabywać wejściówki na to spotkanie.

Cztery zwycięstwa i dwa remisy – to dotychczasowy bilans domowych spotkań „Brunatnych” w tym sezonie. W meczach przy Sportowej 3 pada średnio 2,8 gola na mecz, więc prawdopodobieństwo tego, że w niedzielę kibice zobaczą bramki zdobywane przez giekaesiaków jest naprawdę spore. Przed podopiecznymi Bogdana Jóźwiaka pojedynek z otwierającą strefę spadkową Legionovią Legionowo, która traci do GKS-u 15 punktów. Bełchatowianie po ostatnim remisie w Wikielcu pozostali na trzecim miejscu w tabeli, a do niedzielnego meczu przystępować będą znając wyniki najgroźniejszych rywali, czyli Lechii, Świtu i Pelikana.

Kibice pragnący zaopatrzyć się w bilet na najbliższy mecz, będą mogli to uczynić od czwartku (19 października). Wygodnym sposobem jest przedsprzedaż internetowa, prowadzona za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl. Wejściówki można również nabywać stacjonarnie w sekretariacie klubu, umiejscowionym na I piętrze budynku klubowego (wejście od ul. Sportowej), w godzinach 10:00-16:00. W dniu meczu kasa biletowa czynna będzie od godziny 12:00. Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, aby uniknąć kolejek przed samym meczem. Kibicom tradycyjnie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę wschodnią, zachodnią i północną)
  • 15 zł. (normalny na sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 8 zł. (ulgowy na tzw. „młyn”, umiejscowiony na trybunie wschodniej oraz na trybunę północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Bądźcie z nami!

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________