OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Zostań sponsorem meczu i ciesz się korzyścią z pakietu!

Myślisz o tym, aby w nietuzinkowy sposób zareklamować swoją firmę lub markę produktu? Chciałbyś przy tym wspomóc GKS Bełchatów? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Oferujemy pakiet sponsora meczu, który z pewnością przyniesie rozgłos Twojej firmie!

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj produkt podczas meczu GKS-u Bełchatów, rozegranego na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3. Najbliższy już w sobotę (9 września) z Unią Skierniewice! Sponsoring wydarzenia sportowego, jakim jest mecz piłkarski pozwoli skojarzyć markę Twojej firmy z pozytywnymi emocjami, entuzjazmem i sportowym duchem rywalizacji, którego w meczach przy Sportowej 3 nigdy nie brakuje!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu! W rundzie jesiennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze sześć meczów (Unia Skierniewice, ŁKS Łomża, Warta Sieradz, Legionovia Legionowo, Lechia Tomaszów Maz. i Olimpia Zambrów). W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.


Zainteresowanych prosimy o kontakt:

____________________________