OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Wyróżnienia po zwycięstwie z ŁKS 1926 Łomża

Łukasz Wroński, Mateusz Szymorek i Artur Golański znaleźli się wśród zawodników wyróżnionych przez tygodnik „Piłka Nożna”. Za postawę w meczu z ŁKS 1926 Łomża cała trójka trafiła do jedenastki 9. kolejki III ligi (gr. I).

Dla Łukasza Wrońskiego jest to druga taka nominacja w sezonie, z kolei Matuesz Szymorek i Artur Golański debiutują w tym zestawieniu. Całe trio w spotkaniu z ŁKS 1926 Łomża wpisało się na listę strzelców , a kapitan „Brunatnych” swoim precyzyjnym podaniem do Patryka Skóreckiego, niejako rozpoczął strzelanie w sobotnim pojedynku. Naszym piłkarzom serdecznie gratulujemy i życzymy, aby po kolejnym meczu również znaleźli się w tym zestawieniu, co oznaczałoby zapewne korzystny rezultat osiągnięty w starciu z Victorią Sulejówek.

Pełna jedenastka 9. kolejki III ligi (gr. I) według „Piłki Nożnej”:

Jakub Kosiorek (Broń Radom) – Mateusz Szymorek (GKS Bełchatów), Lindsay Rose (Legia II Warszawa), Mateusz Markowicz (Mławianka) – Artur Golański (GKS Bełchatów), Damian Jaroń (Pogoń Grodzisk Maz.), Julian Świątek (Victoria Sulejówek), Łukasz Wroński (GKS Bełchatów) – Oskar Kordykiewicz (GKS Wikielec), Szymon Sołtysiński (Pelikan Łowicz), Bartosz Mroczek (Legionovia).

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________