OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Stowarzyszenie „Torfiorze” i „Kibice Razem” sponsorem meczu z Unią

Stowarzyszenie sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” oraz Ośrodek „Kibice Razem GKS Bełchatów” zostały oficjalnym sponsorem sobotniego meczu z Unią Skierniewice, który rozegrany zostanie na S3.

Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” działa od 2005 roku i zostało założone w celu poprawy organizacji oraz skonsolidowania środowiska kibicowskiego, w tym rozwoju dopingu i opraw meczowych, pomocy przy organizowaniu wyjazdów oraz sformalizowania relacji na linii klub – kibice. Stowarzyszenie aktywnie włączyło się w promocję GKS-u w mieście i regionie, będąc pomysłodawcą i wykonawcą wielu akcji marketingowych, zarówno samodzielnie, jak i przy współpracy z klubem. Stowarzyszenie od lat jest współorganizatorem wielu imprez, a w 2022 roku zwycięsko wyszło z najcięższej próby, organizując wielką zbiórkę finansową i nabywając prawa do herbu GKS-u Bełchatów, ratując go przed przejęciem przez syndyka. Od blisko dziesięciu lat stowarzyszenie działa przy wsparciu Ośrodka „Kibice Razem GKS Bełchatów” – projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki, zajmującego się m.in. promocją sportu i aktywności fizycznej, organizacją akcji charytatywnych oraz imprez sportowych, promując piłkę nożną, a w szczególności nasz klub GKS Bełchatów.

Bliższe informacje na temat działalności naszych kibiców znajdą Państwo TUTAJ oraz TUTAJ.

W związku z rolą Sponsora meczu logo stowarzyszenia widnieć będzie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line na kanale YouTube, grafikach na social mediach klubu oraz na banerze reklamowym. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie.


GKS Bełchatów – Unia Skierniewice

09.09.2023, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu! W rundzie jesiennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze pięć meczów (ŁKS Łomża, Warta Sieradz, Legionovia Legionowo, Lechia Tomaszów Maz. i Olimpia Zambrów).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

____________________________