OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Sprzedaż biletów na mecz z ŁKS Łomża startuje od środy

W najbliższej serii spotkań GKS Bełchatów zagra na własnym stadionie z ŁKS 1926 Łomża. Starcie dwóch beniaminków pierwszej grupy III ligi odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 14:00.

Będzie to piąte domowe spotkanie „Brunatnych” w tym sezonie. Wierzymy, że po wpadce w Grodzisku Maz. (porażka z Pogonią 1:3), giekaesiacy odpowiedzą w najlepszy możliwy sposób – czyli wygraną. Przypomnijmy, że twierdza przy ul. Sportowej 3 jest niezdobyta od 12 kolejnych spotkań (od 13 listopada 2022 roku). Po ośmiu kolejkach sezonu 2023/24 nasz zespół zajmuje pozycję wicelidera tabeli z 17 punktami na koncie i siedmioma przewagi nad dziewiątą w stawce ekipą z Łomży.

Kibice pragnący zaopatrzyć się w bilet na najbliższy mecz, będą mogli to uczynić od środy (20 września) za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl lub stacjonarnie w sekretariacie klubu w godzinach 10:00-16:00. W dniu meczu kasa biletowa otwarta będzie od godziny 11:00. Zachęcamy, aby nie czekać z kupnem biletu na ostatnią chwilę. Kibicom tradycyjnie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę wschodnią, zachodnią i północną)
  • 15 zł. (normalny na sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 8 zł. (ulgowy na tzw. „młyn”, umiejscowiony na trybunie wschodniej oraz na trybunę północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.


Bądź tego dnia na stadionie i wesprzyj swój klub. Liczymy na Ciebie!
____________________________