OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Rozpoczęcie roku szkolnego z GKS

Wakacje się skończyły, a więc czas na naukę. W poniedziałek (4 września), w dniu inauguracji nowego roku szkolnego, zawodnicy GKS-u Bełchatów odwiedzili kilka bełchatowskich placówek, wręczając napotkanym uczniom kilkaset planów lekcji oraz zaproszeń na treningi z Akademią GKS.

Przedstawiciele drużyny, w skład których wchodzili m.in. Przemysław Zdybowicz, Klaudiusz Krasa i Szymon Sarnik, odwiedzili kilka szkół na terenie miasta, by wręczyć uczniom plany lekcji oraz vouchery na udział w treningach z drużynami Akademii GKS. Dla młodych kibiców była to okazja, by uciąć krótką pogawędkę z zawodnikami lub zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Wielu młodych fanów zadeklarowało również, że w sobotę z trybun GIEKSA Areny będą wspierać „Brunatnych” w walce o trzy punkty w meczu z Unią Skierniewice.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy, okazji do rozwijania swoich pasji, wzorowego zachowania i żadnych zwolnień z zajęć wychowania fizycznego! A w sobotę… widzimy się na meczu z Unią!
____________________________