OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan działania przed sobotnim meczem

We wtorek rozpocznie się mikrocykl przygotowań kadry GKS Bełchatów do domowego meczu 9. kolejki III ligi z ŁKS 1926 Łomża. Przed tym spotkaniem odbędą się cztery jednostki treningowe.

Po wyjazdowym meczu z Pogonią Grodzisk Maz. część zawodników miała dwa dni do indywidualnej regeneracji. Dziesięciu „Brunatnych”: Jakub Kowalski, Kamil Jasiński, Jakub Szczepaniak, Mikołaj Grzelak, Dawid Woźniakowski, Miłosz Nowak, Aleksy Jóźwik, Patryk Skórecki, Kamil Mizera i Hubert Karpiński – rozegrało w niedzielę jednostkę meczową w drużynie rezerw (zwycięstwo 5:1 ze Świtem Kamieńsk). Pierwsze zajęcia mikrocyklu przed rywalizacją z Łomżyńskim Klubem Sportowym zaplanowano na wtorek na godz. 16:00. Podobnie będzie w środę, czwartek i piątek.

W kadrze drużyny na mecz z łomżanami zabraknie Klaudiusza Krasy, który musi pauzować z powodu czwartej żółtej kartki. Ze względu na rozległość urazu po złamaniu nosa, z treningów wyłączony jest jeszcze Szymon Sarnik, a Dominik Bajurski powoli wraca do treningów po kontuzji kolana.

Bilety na sobotni pojedynek dwóch beniaminków, który rozpocznie się o godz. 14:00, można będzie nabyć od środy za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl lub w sekretariacie klubu (od środy do piątku) w godzinach 10:00-16:00. W sobotę kasa biletowa czynna będzie od godz. 11:00.
____________________________