OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Mikrocykl przed wyjazdem do Grodziska Mazowieckiego

Po wolnej niedzieli, w poniedziałek o godzinie 16:00 rozpoczną się przygotowania kadry GKS-u do meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. w ramach 8. kolejki III ligi. Przed wyjazdem na zachodnie Mazowsze „Brunatni” trenować będą pięciokrotnie.

Wszystkie treningi (od poniedziałku do piątku) zaplanowano na godzinę 16:00 na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu. Sobotni mecz w Grodzisku Maz., oddalonym od Bełchatowa o ponad 130 km, rozpocznie się o godz. 15:00. Zbiórkę drużyny, odprawę, a następnie wyjazd na mecz przewidziano tego dnia na godz. 11:15.

Na spotkanie wicelidera z trzecią w stawce Pogonią do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie już Mikołaj Bociek, który odbył karę zawieszenia za czerwoną kartkę w potyczce ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Dwukrotne upomnienie żółtymi kartkami Klaudiusza Krasy w ostatnim meczu z Unią – co skutkowało koniecznością wcześniejszego opuszczenia boiska przez 22-latka – nie oznacza pauzy w meczu z Pogonią, aczkolwiek „Krasik” ma już na swoim koncie trzy żółte kartki, przez co trafia na listę zagrożonych. Kolejne napomnienie oznaczać będzie przymusową przerwę. Co najmniej na kilka dni z zajęć wypada Szymon Sarnik, który podczas rozgrzewki przed spotkaniem z Unią doznał w skutek zderzenia złamania nosa. Słowa uznania dla „Sarny” za to, że w ogóle był w stanie rozegrać pierwszą połowę meczu! Z kolei z urazem kolana zmaga się inny młodzieżowiec, Dominik Bajurski.
____________________________