OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Intensywny tydzień pracy w końcówce września

Trzy mecze na przestrzeni tygodnia znalazły się na rozkładzie podopiecznych Bogdana Jóźwiaka w ostatnim tygodniu września. Spotkanie z ŁKS Łomżą już za nimi, a na horyzoncie dwa kolejne. Poznajcie harmonogram pracy drużyny, którego kulminacyjnym punktem będą wyjazdowe mecze z Lechią II Tomaszów Maz. i Victorią Sulejówek.

Po efektownym zwycięstwie 5:1 z ŁKS 1926 Łomża, zawodnicy mieli wolną niedzielę. Czasu na regenerację jest jednak niewiele, bowiem przed drużyną dwa kolejne mecze na przestrzeni zaledwie czterech dni. Mikrocykl do pierwszego spotkania (w ramach okręgowego Pucharu Polski z rezerwami Lechii Tomaszów Maz.) zakłada treningi w poniedziałek i wtorek o godz. 16:00. W meczową środę giekaesiacy spotkają się na zbiórce o godz. 14:30, i tuż po odprawie wyjadą do oddalonego o około 55 km Tomaszowa Mazowieckiego. Początek spotkania w ramach IV rundy piotrkowskiego etapu Pucharu Polski zaplanowano na godz. 17:30. Wcześniej, bo około godz. 12:30 grupa zawodników, z których sztab szkoleniowy nie będzie korzystał w meczu pucharowym, odbędzie trening uzupełniający.

W czwartek „Brunatni” będą mieli wolne, a w piątek rozpoczną zajęcia drużynowe o godz. 16:00. W sobotę czeka ich wyjazdowy pojedynek z czwartą w tabeli Victorią Sulejówek, który zostanie rozegrany na stadionie miejskim przy ul. Krasińskiego 6. Pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o godz. 17:00.

W kwestii personalnej – do treningów z drużyną, po urazie nosa wrócił już Szymon Sarnik, choć przez jakiś czas występować będzie w masce ochronnej. W zajęciach bierze też udział nieobecny ostatnio z powodu stłuczenia kolana Mikołaj Grzelak, choć jego występ w najbliższych spotkaniach nie jest jeszcze pewny w stu procentach. Niestety z gry na kilka dni wypada Artur Golański, który w sobotnim meczu z ŁKS 1926 Łomża naderwał mięsień przywodziciela.

Sponsorem Głównym GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
____________________________