OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Firma Ins-Mar sponsorem meczu z ŁKS 1926 Łomża

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 GKS Bełchatów podejmie na własnym boisku drużynę ŁKS 1926 Łomża. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka, prócz obecności i dopingu swoich kibiców, będą mogą liczyć na dodatkowe wsparcie od firmy Ins-Mar – Sponsora meczu 9. kolejki III ligi. 

Firma Ins-Mar Instalacje oferuje kompleksowe usługi remontowo-budowlane, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, węzłów C.O. itp. Swoją siedzibę ma przy ul. Cegielnianej 103 w Bełchatowie. Od lat systematycznie wspiera również nasz klub.

W związku z rolą Sponsora meczu logo firmy widnieć będzie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line na kanale YouTube, grafikach na portalach społecznościowych klubu oraz na banerze reklamowym. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Zapraszamy wszystkich na sobotnie spotkanie! Przeżyjmy sportowe emocje razem z GKS Bełchatów i Firmą Ins-Mar Instalacje!


GKS Bełchatów – ŁKS 1926 Łomża

23.09.2023, godz. 14:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu! W rundzie jesiennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze cztery mecze (Warta Sieradz, Legionovia Legionowo, Lechia Tomaszów Maz. i Olimpia Zambrów).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

____________________________