OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Bilety na mecz z Unią już dostępne!

W 7. kolejce III ligi grupy 1 podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka zmierzą się z Unią Skierniewice. Spotkanie odbędzie się w sobotę (9 września) o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Bełchatowie. Właśnie wystartowała sprzedaż biletów na ten mecz.

„Brunatni” po efektownym zwycięstwie w Białobrzegach (5:1) są na fali i mają ochotę na szóste zwycięstwo w sezonie, które – w przypadku potknięcia Lechii Tomaszów Maz. – może dać im miejsce na szczycie tabeli. Dodatkowym „smaczkiem” sobotniego pojedynku będzie fakt, iż drużynę Unii prowadzi były szkoleniowiec GKS-u, Kamil Socha, a jego podopiecznymi są m.in. eks-giekaesiacy Dawid Dzięgielewski i Szymon Łapiński.

Wejściówki na mecz można nabywać od środy (6 września) za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl oraz stacjonarnie w sekretariacie klubu w godzinach 10:00-16:00. W dniu meczowym kasy będą otwarte od godziny 15:00. Zachęcamy jednak, aby nie czekać z nabyciem biletu na ostatnią chwilę. Pozwoli to uniknąć spędzania czasu w kolejce przed kasą biletową. Kibicom udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę wschodnią, zachodnią i północną)
  • 15 zł. (normalny na sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 8 zł. (ulgowy na tzw. „młyn”, umiejscowiony na trybunie wschodniej oraz na trybunę północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Zostań naszym dwunastym zawodnikiem!
____________________________