OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Zapraszamy na spotkanie z zawodnikami

Dwa dni przed meczem inaugurującym sezon 2023/24, na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3 będzie okazja na bezpośrednie spotkanie, rozmowę czy wykonanie wspólnej fotografii z kilkoma zawodnikami i trenerem pierwszej drużyny GKS Bełchatów. Warto tego dnia być z nami!

Początek czwartkowego spotkania zaplanowano na godzinę 19:00, a kibiców chcących skorzystać z zaproszenia informujemy, że piłkarze będą czekać na trybunie północnej (sektor rodzinny) – wejście bramą od ul. Sportowej. Spotkanie z zawodnikami będzie świetną okazją do bezpośredniej rozmowy, zadania pytań, zdobycia autografu czy wspólnego zdjęcia. Jeśli jesteś fanem „Brunatnych” – nie może Cię zabraknąć!

Przypominamy, że premierowy mecz nowego sezonu GKS rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 z Pelikanem Łowicz. Bilety na to spotkanie oraz karnety na całą rundę jesienną, nabywać można w sekretariacie klubu w godzinach 10:00 – 16:00 oraz w kasie stadionowej (w piątek między godz. 16:00 – 18:00 oraz w sobotę od godz. 14:00). Do zobaczenia na S3!
____________________________