OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Tydzień obfitujący w wydarzenia

Natężenie działań przed jakimi stanie w nadchodzącym tygodniu drużyna GKS-u Bełchatów będzie naprawdę wysokie, bowiem biało-zielono-czarnych czekają aż trzy ważne wydarzenia. Będą to ligowe mecze z Mławianką Mława i Świtem Nowy Dwór Maz., przedzielone udziałem zawodników w pikniku rodzinnym oraz oficjalną prezentacją drużyny.

Pierwszym punktem nowego tygodnia będą poniedziałkowe testy, które rozpoczną się o godzinie 15:30. Następnie drużyna odbędzie zajęcia na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu. We wtorek „Brunatni” trenować będą od godz. 16:00. Środa to już spotkanie 4. kolejki III ligi z Mławianką Mława, na który kadra biało-zielono-czarnych wyjedzie po przedmeczowej odprawie około godz. 11:15. Czwartek będzie dniem wolnym, połączonym z treningiem regeneracyjnym poszczególnych zawodników. Dość intensywnie zapowiada się piątek, ponieważ o godz. 17:00 drużyna odbędzie trening, a już około 19:00 w komplecie pojawi się na placu Narutowicza, gdzie trwać będzie piknik rodzinny z GKS Bełchatów, a główną atrakcją wieczoru ma być prezentacja drużyny na scenie plenerowej przy PGE MCK Gigantach Mocy. Kolejnego dnia o godz. 14:00 „Brunatni” odbędą jednostkę treningową. Ostatni punkt tygodnia to niedzielny mecz ze Świtem Nowy Dwór Maz., w ramach 5. kolejki III ligi. Spotkanie rozegrane zostanie o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim przy S3.

Sobotnie zwycięstwo z Concordią Elbląg (1:0) okupione zostało stłuczeniami m.in. Łukasza Wrońskiego i Leonida Otczenaszenko, spuchniętym kolanem Artura Golańskiego oraz drobnym urazem kostki Mikołaja Grzelaka. Na szczęście obrażenia te nie są na tyle groźne, aby wykluczyły ww. zawodników ze środowego starcia z Mławianką. Pod znakiem zapytania stoi jeszcze powrót do gry Klaudiusza Krasy, który po meczu z Bronią Radom ma problemy z kostką. Poniedziałkowy trening odpowie na pytanie, czy 22-letni pomocnik będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego? Wtedy także okaże się, czy w zajęciach będą już mogli wziąć udział Kacper Foltyn i Kamil Jasiński.
____________________________