OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Transport Frysiak sponsorem meczu ze Świtem Nowy Dwór Maz.

5. kolejka III ligi przyniesie domową potyczkę GKS – Świt Nowy Dwór Maz. Do niedzielnego starcia „Brunatni” przystąpią ze Sponsorem meczu firmą Transport Frysiak która już po raz kolejny towarzyszyć będzie drużynie w tej roli.

Transport Frysiak działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Od samego początku swojej działalności specjalizuje się w branży transportowej. Posiada auta dostawcze różnej wielkości od busów, wywrotki, HDS po kontener wyposażony w windę. Nieustannie rozszerza zakres swoich usług, skupiając się na świadczeniu kompleksowych przeprowadzek oraz transportu. Cechuje ją profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie, poparte referencjami kontrahentów, pozwalające prowadzić korzystną, partnerską współpracę, zarówno z indywidualnymi klientami, jak i z dużymi, rozpoznawalnymi na całym świecie markami. Transport Frysiak od lat wspiera również GKS Bełchatów.

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: transportfrysiak.pl

W związku z rolą Sponsora meczu logo firmy widnieć będzie w przestrzeni stadionowej – na telebimie, podczas transmisji meczowej on-line na kanale YouTube, grafikach na social mediach klubu oraz na banerze reklamowym. Dziękujemy za wszelką pomoc, zaangażowanie i wsparcie. Zapraszamy na niedzielne spotkanie! Przeżyjmy sportowe emocje razem z GKS Bełchatów i Firmą Transport Frysiak!


GKS Bełchatów – Świt Nowy Dwór Maz.

27.08.2023, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu! W rundzie jesiennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze sześć meczów (Unia Skierniewice, ŁKS Łomża, Warta Sieradz, Legionovia Legionowo, Lechia Tomaszów Maz. i Olimpia Zambrów).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

____________________________