OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Restauracja „U Marysieńki” sponsorem meczu z Concordią

Miło nam poinformować, iż sponsorem zbliżającego się pojedynku piłkarzy GKS-u Bełchatów z Concordią Elbląg w ramach 3. kolejki III ligi będzie Restauracja „U Marysieńki”.

Restauracja „U Marysieńki” to najlepsze domowe obiady w mieście, przygotowywane według specjalnych receptur, w tradycyjny i domowy sposób. Wszystkie produkty przygotowywane są na miejscu ze świeżych składników i naturalnych produktów. Lokal znajduje się przy ul. Konrada Leśniewskiego 12 w Bełchatowie, a system obsługi gości zapewnia również dowóz jedzenia do domu klienta. Gorąco zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej.

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: www.umarysienki.pl

Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie w imieniu całej biało-zielono-czarnej społeczności!


GKS Bełchatów – Concordia Elbląg

19.08.2023, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu! W rundzie jesiennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie jeszcze siedem meczów (Świt Nowy Dwór Maz., Unia Skierniewice, ŁKS Łomża, Warta Sieradz, Legionovia Legionowo, Lechia Tomaszów Maz. i Olimpia Zambrów).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

____________________________