OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Plan pracy przed meczem z Concordią Elbląg

Po wyjazdowym tryumfie nad Bronią, biało-zielono-czarnych czeka domowy pojedynek z sąsiadem z ligowej tabeli – Concordią Elbląg. Zanim jednak dojdzie do starcia dwóch drużyn, które w tym sezonie nie zaznały jeszcze goryczy porażki, giekaesiaków czeka pięć jednostek treningowych.

W minioną sobotę część zawodników, która nie wystąpiła w Radomiu rozegrała grę kontrolną z przedstawicielem sieradzkiej klasy okręgowej, Tęczą Brodnia. Mecz zakończył się wygraną „Brunatnych” 4:3 po golach Patryka Skóreckiego, Miłosza Nowaka, Mikołaja Grzelaka i Kamila Mizery. Po wolnej niedzieli cały zespół poniedziałkowym treningiem o godzinie 16:00 rozpocznie mikrocykl przygotowawczy do domowego pojedynku z Concordią Elbląg. Niestety nie weźmie w nich udziału Jarosław Trzeboński oraz Kacper Foltyn i Kamil Jasiński, którzy trenują indywidualnie. Pod znakiem zapytania stoi również obecność podczas zajęć Mikołaja Grzelaka i Mariusza Holika. W ich przypadku decyzja zapadnie po rozgrzewce.

We wtorek, ze względu na przypadające tego dnia Święto Wojska Polskiego oraz uroczystość Wniebowzięcia NMP, drużyna spotka się wcześniej, tj. o godz. 10:30, a trening rozpocznie pół godziny później. W kolejnych trzech dniach podopieczni Bogdana Jóźwiaka formę szlifować będą od 16:00.

Sobotni mecz z Concordią, która ma na swoim koncie wyjazdowe zwycięstwo z Legionovią (3:0) i domowy remis z Jagiellonią II Białystok, rozpocznie się o godz. 17:00. Bilety na to spotkanie lub karnety na rundę jesienną można nabywać za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl lub w sekretariacie klubu (od środy do piątku) w godzinach 10:00-16:00.
____________________________