OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Kup bilet i wspieraj GKS z wysokości trybun!

W sobotę o godzinie 17:00 piłkarze GKS-u Bełchatów wybiegną na murawę, by powalczyć o trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo. Tym razem rywalem biało-zielono-czarnych będzie Concordia Elbląg. Wejściówki na to spotkanie oraz karnety na pozostałe domowe mecze rundy jesiennej, można nabywać od poniedziałku.

Dwa mecze, dwa zwycięstwa, trzy zdobyte bramki oraz komplet punktów na koncie – tak przedstawia się bilans „Brunatnych” po dwóch seriach gier. Trzecioligowy sezon rozpoczęliśmy bardzo udanie i nie zamierzamy na tym poprzestawać. Przed naszą drużyną domowy pojedynek z sąsiadującą w ligowej tabeli Concordią Elbląg, która do tej pory zgromadziła cztery „oczka”. Sobotnie spotkanie zapowiada się więc niezwykle interesująco, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski w Bełchatowie, by z wysokości trybun obejrzeć starcie dwóch zespołów z czołówki III ligi.

Sprzedaż biletów na mecz rozpoczynamy internetowo za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl, a od środy (do piątku włącznie) również stacjonarnie w sekretariacie klubu w godzinach 10:00-16:00. W sobotę wejściówki będzie można nabywać w kasie stadionowej (od godziny 14:00). Kibicom udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę wschodnią, zachodnią i północną)
  • 15 zł. (normalny na sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 8 zł. (ulgowy na tzw. „młyn”, umiejscowiony na trybunie wschodniej oraz na trybunę północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.


Oczywiście cały czas istnieje możliwość nabycia karnetu uprawniającego do wstępu na wszystkie domowe mecze GKS-u w rundzie jesiennej. Więcej o karnetach TUTAJ.

Czekamy na Was przy S3!
____________________________