OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Kup bilet i pomóż drużynie w meczu na szczycie

Już w 5. kolejce sezonu dojdzie do meczu na szczycie tabeli III ligi! W niedzielę o godz. 17:00 wicelider GKS Bełchatów podejmie trzeci w stawce Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Wejściówki na to spotkanie dostępne są od czwartku.

Po czterech seriach gier oba zespoły mogą pochwalić się mianem niepokonanych w lidze, dlatego niedzielny pojedynek może być zakończeniem passy spotkań ze zdobyczą punktową dla jednej ze stron. Analizując ostatnie wyniku GKS-u należy pokreślić, że słowa – tak często wypowiadane przez piłkarzy – o walce w każdym meczu o zwycięstwo, nie są bez pokrycia. Bełchatowianie pomimo, iż dzierżą miano beniaminka, bez kompleksów weszli w sezon i po Pelikanie Łowicz, Broni Radom, Concordii Elbląg oraz Mławiance Mława, mają ochotę na kolejny „skalp”.

Sprzedaż biletów na ten jakże interesująco zapowiadający się mecz rozpoczynamy od czwartku (24 sierpnia) za pośrednictwem strony gksbelchatow.abilet.pl oraz stacjonarnie w sekretariacie klubu w godzinach 10:00-16:00. W piątek wejściówki będzie można nabywać również podczas pikniku rodzinnego (15:00 – 20:00), a niedzielę w kasie stadionowej (od godziny 15:00). Kibicom udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę wschodnią, zachodnią i północną)
  • 15 zł. (normalny na sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią)
  • 8 zł. (ulgowy na tzw. „młyn”, umiejscowiony na trybunie wschodniej oraz na trybunę północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.

Czekamy na Ciebie w niedzielę przy S3!
____________________________