OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Firma AMS Okna sponsorem meczu z Pelikanem Łowicz

Pierwszy mecz sezonu nie może się odbyć bez sponsora meczu! Zawodnicy „Brunatnych” podejdą do rywalizacji z Pelikanem Łowicz wraz ze wsparciem firmy AMS Okna z Radomska.

Firma AMS Okna istnieje od 2002 roku i ma ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu okien, drzwi, rolet i moskitier. Właściciel firmy – Maciej Sztompka – to certyfikowany wykonawca z uprawnieniami w zakresie izolacji i uszczelniania ościeżnic z ościeżami w 3-warstwowych systemach WINS z 20-letnią gwarancją szczelności. Biuro handlowe firmy znajduje się Radomsku przy ul. Reymonta 51. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 501 499 918. Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo TUTAJ.

Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie w imieniu całej biało-zielono-czarnej Rodziny.

Zapraszamy wszystkich na sobotnie spotkanie! Przeżyjmy sportowe emocje razem z GKS Bełchatów i firmą AMS Okna!


GKS Bełchatów – Pelikan Łowicz

05.08.2023, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu! W rundzie jesiennej sezonu 2023/24 GKS rozegra w Bełchatowie dziewięć meczów (Pelikan Łowicz, Concordia Elbląg, Świt Nowy Dwór Maz., Unia Skierniewice, ŁKS Łomża, Warta Sieradz, Legionovia Legionowo, Lechia Tomaszów Maz. i Olimpia Zambrów).

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

____________________________