OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Wystartował proces akredytacyjny na domowe mecze GKS-u

Od poniedziałku (31 lipca) dziennikarze i przedstawiciele mediów mogą aplikować o przyznanie akredytacji stałej na domowe mecze GKS-u Bełchatów w sezonie 2023/24 oraz akredytacji jednorazowej na mecz 1. kolejki III ligi z Pelikanem Łowicz, który zaplanowano na sobotę na godzinę 17:00.

Oba procesy akredytacyjne wystartowały o godzinie 7:00 i potrwają do piątku (4 sierpnia) do godziny 12:00. Akredytacje przyznawane są wyłącznie dziennikarzom, redakcjom mediów oraz serwisom internetowym klubów biorących udział w danych zawodach. Akredytacja jest imienna i nie może być przekazana innej osobie. Przedstawicieli mediów informujemy, że akredytacje stałe na mecze domowe GKS-u Bełchatów wydawane będą na podstawie wniosków składanych na adres e-mail: d.agatowski@akademiagks.pl z podaniem następujących danych:

  • imię i nazwisko
  • rodzaj akredytacji (Prasa / Foto / TV)
  • nazwa redakcji
  • telefon kontaktowy


Rodzaje akredytacji:

  • PRASA – upoważnia do wstępu na trybunę honorową i zajęcie miejsca w przeznaczonym dla dziennikarzy rzędzie siedzisk z pulpitami (trybuna E)
  • FOTO – upoważnia do wstępu na płytę boiska po uprzednim pobraniu kamizelki dla fotoreporterów przy odbiorze akredytacji. Zwrot kamizelki następuje po zakończonym meczu w budynku klubowym
  • TV – upoważnia do wstępu na promenadę i stanowisko video


Dziennikarzy zainteresowanych akredytacjami jednorazowymi – na konkretny mecz – prosimy o przesłanie wniosku nie później niż w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym zawody do godziny 12:00. Złożenie wniosku o udzielenie akredytacji nie jest równoznaczne z udzieleniem akredytacji przez Klub. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszeń, Klub przesyła potwierdzenie drogą mailową. Po odbiór akredytacji należy zgłosić się w miejscu i terminie podanym w wiadomości zwrotnej, wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Należy pamiętać, że otrzymana akredytacja umożliwia przebywanie tylko w wyznaczonej strefie. Wszyscy przedstawiciele mediów przebywający na terenie obiektu są zobowiązani do podporządkowania się poleceniom pracowników Klubu i służby ochrony.
____________________________