OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Podwójna próba generalna przed inauguracją ligi

W najbliższą sobotę biało-zielono-czarni rozegrają dwie gry kontrolne, które będą ostatnim sprawdzianem przed inauguracją nowego sezonu. Na pierwszy ogień pójdą rezerwy mistrza Polski, czyli Raków II Częstochowa, a w drugim meczu GKS mierzyć się będzie ze Szczerbcem Wolbórz. Oba spotkania rozegrane zostaną na boisku treningowym nr 2 Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Na tydzień przed rozpoczęciem sezonu, 26-osobowa ekipa „Brunatnych” została podzielona na dwa zespoły, które zaprezentują się podczas sobotnich sparingów. Trener Bogdan Jóźwiak wraz ze sztabem przyglądał się będzie kilku testowanym zawodnikom, m.in. dwóm bramkarzom oraz prawemu obrońcy. Na boisku zobaczymy również juniorów z Akademii GKS. Z gry na pewno wykluczeni będą kontuzjowani Mikołaj Bociek i Kacper Foltyn.

Pierwszy sparing GKS rozegra o godzinie 11:00 z rezerwami Rakowa, czyli wicemistrzem trzeciej grupy III ligi, który w trakcie letnich przygotowań uległ m.in. Unii Skierniewice i Lechii Tomaszów Maz. (po 0:2), a ostatnio także Garbarni Kraków (1:2). Z kolei o godz. 13:00 rozpocznie się rywalizacja z beniaminkiem łódzkiej Betcris IV ligi – Szczerbcem Wolbórz. Dodajmy, że ekipa rywali w minioną sobotę zremisowała z Omegą Kleszczów (2:2), a wcześniej rozbiła LKS Wolankę Wola Krzysztoporska (6:0).

Oba spotkania rozegrane zostaną na boisku treningowym nr 2 Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.
____________________________