OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Miłosz Nowak zostaje w GKS na kolejny sezon

Z radością przekazujemy informację o tym, że 22-letni Miłosz Nowak porozumiał się z klubem w sprawie nowego kontraktu i przedłużył wygasłą 30 czerwca umowę o kolejnych dwanaście miesięcy.

Miłosz Nowak powrócił do Bełchatowa przed startem sezonu 2022/23. Wcześniej sukcesywnie pokonywał kolejne szczeble juniorskie, przywdziewając koszulkę GKS-u. Wiosną 2020 roku trafił do trzecioligowego Górnika Konin, gdzie mając zaledwie 19 lat został obdarzony zaufaniem i… kapitańską opaską. W sezonie 2021/22 reprezentował barwy Unii Skierniewice, dla której rozegrał 35 spotkań na poziomie III ligi, zdobywając dwie bramki. W minionym sezonie dołożył swoją cegiełkę do awansu „Brunatnych”, notując 30 występów (1559 minut) i jedną asystę.

– Cieszę się, że będę mógł dalej uczestniczyć w odbudowie takiego klubu jakim jest GKS Bełchatów. Dużą dawką motywacji były dla mnie rozmowy prowadzone przed powrotem do treningów, rozpoczynających przygotowania do nowego sezonu. Wiem, co chcemy osiągnąć jako drużyna i klub, ale również mam postawione cele indywidualne, które mam nadzieję pomogą całemu zespołowi w zbliżających się rozgrywkach III ligi. Widzimy się na boisku, bełchatowska rodzino! – powiedział po parafowaniu nowej umowy Miłosz Nowak.

Miłosz, życzymy powodzenia w nowym sezonie i samych udanych występów w barwach GKS-u!
____________________________