OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

GKS rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

Zaledwie 12 dni minęło od zakończenia jakże udanego dla „Brunatnych” sezonu 2022/23, a już dziś o godz. 16:00 dwudziestu jeden zawodników wzięło udział w inauguracyjnych zajęciach przed kolejnymi rozgrywkami. Wśród tej grupy znalazł się m.in. młodzieżowiec z Akademii GKS oraz kilku testowanych. Premierowy trening odbył się na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu.

Drużyna złożona m.in. z Mikołaja Grzelaka, Miłosza Nowaka, Mikołaja Boćka, Szymona Sarnika, Kamila Mizery, Sebastiana Ochockiego, Huberta Berłowskiego czy świeżo zakontraktowanego Klaudiusza Krasy po krótkiej rozgrzewce i zabawie z piłką, przeszła do ćwiczeń pozycyjnych oraz strzałów na bramkę. Czwartkowe zajęcia miały charakter wprowadzający i trwały półtorej godziny. Nieobecność m.in. Łukasza Wrońskiego, Artura Golańskiego, Bartłomieja Bartosiaka, Mariusza Holika czy Mateusza Szymorka spowodowana była tym, że zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie grali najwięcej, dostali dodatkowo kilka dni wolnego i przygotowania z drużyną rozpoczną od poniedziałku (10 lipca).

Na kolejne dni sztab szkoleniowy zaplanował testy siły, wytrzymałości i pierwsze gierki. W sobotę „Brunatnych” czeka pierwszy letni sparing, który odbędzie się w Łodzi, a rywalem będą rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego, czyli beniaminek II ligi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

Trwają wciąż rozmowy kontraktowe z zawodnikami, których umowy skończyły się 30 czerwca. W najbliższych dniach będziemy informować o ich rezultatach.
____________________________