OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Dołącz do nas! Zostań członkiem GKS TV

Lubisz oglądać mecze piłkarskie na szklanym ekranie? Wcielasz się czasem w rolę legendarnego Dariusza Szpakowskiego czy Mateusza Borka, a dodatkowo nieobca Ci jest praca z kamerą? Jeśli na wymienione pytania odpowiedziałeś TAK, mamy dla Ciebie propozycję!

Poszukujemy do naszego zespołu klubowej TV operatora kamery/montażysty/realizatora, a przy tym osoby ambitnej, komunikatywnej i skupionej na wyznaczonym celu.

Od kandydatów oczekujemy m.in. dyspozycyjności, obycia i doświadczenia w pracy z kamerą, wiedzy z zakresu obsługi sprzętu audio/wideo, znajomości programów do montażu, zdolności do pracy w dynamicznym środowisku. Dodatkowym atutem będzie bez wątpienia podstawowa wiedza nt. klubu i kibicowanie GKS Bełchatów.

W zamian oferujemy m.in. wynagrodzenie, pracę w zgranym zespole z ludźmi pełnymi pasji, możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów.

Ta praca może być dla Ciebie doskonałą okazją do rozwoju i zdobywania cennych umiejętności. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres r.surowiec@akademiagks.pl, w tytule maila prosimy o umieszczenie zwrotu „Klubowa TV”.

Dołącz do nas!

____________________________