OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Wystartowała sprzedaż biletów na decydujący mecz sezonu

W walce o awans do III ligi pozostał nam do wykonania jeszcze tylko jeden, najważniejszy krok. Wygrana w meczu ze Zrywem Wygoda zagwarantuje osiągnięcie tego celu bez oglądania się na innych. Dlatego tym bardziej potrzebujemy Waszego wsparcia z trybun.

Podopieczni Bogdana Jóźwiaka w 37. serii gier wygrali 2:0 w Radomsku, utrzymując jednopunktową przewagę nad rezerwami Widzewa. Do pełni szczęścia brakuje więc już tylko zwycięstwa w sobotnim spotkaniu z beniaminkiem, który w poprzedniej kolejce zapewnił sobie utrzymanie w Betcris IV lidze. Końcówka sezonu dla Zrywu jest bardzo udana, bowiem w czterech ostatnich meczach drużyna spod łowickiej Wygody zainkasowała komplet punktów, wygrywając m.in. z Borutą Zgierz 5:1, Stalą Niewiadów 3:0, a ostatnio z Polonią Piotrków Tryb. 3:1. Jesienią w meczu kończącym rok 2022, „Brunatni” wygrali w Wygodzie 2:0 po golach Mariusza Holika i Przemysława Zdybowicza.

Sprzedaż wejściówek na sobotni mecz prowadzona jest od wtorku w sekretariacie klubu w godzinach 8:00-16:00, oraz internetowo za pośrednictwem strony https://gksbelchatow.sportigio.com/tickets. Bilety nabyć będzie można również w dniu meczowym w kasie biletowej, która będzie otwarta od godz. 14:00. Kibicom tradycyjnie udostępnione będą trzy trybuny: wschodnia (A), zachodnia (C) oraz tzw. sektor rodzinny, czyli trybuna północna (D). Zakup biletu według cennika:

  • 15 zł. (normalny na trybunę zachodnią lub sektor rodzinny – z dzieckiem, które wchodzi za darmo)
  • 10 zł. (na tzw. młyn, umiejscowiony na trybunie wschodniej)
  • 5 zł. (ulgowy na trybunę zachodnią i północną).

* Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26. roku – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej, emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji, osobom niepełnosprawnym za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz posiadaczom „Bełchatowskiej Karty Dużej Rodziny”.


Zachęcamy do nabywania biletów w przedsprzedaży i przybycie na mecz wcześniej, by uniknąć spędzania czasu w kolejkach przed kasą biletową. Dla tych kibiców, którzy nie będą mogli tego dnia być z nami na Sportowej, prowadzona będzie internetowa transmisja PPV. Wystarczy wejść na stronę i wykupić dostęp do transmisji https://live.akademiagks.pl.

Wspólnie wykonajmy ten ostatni krok! #RazemDoCelu
____________________________