OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Tydzień wytężonej pracy

To będzie niezwykle istotny tydzień dla podopiecznych Bogdana Jóźwiaka, bowiem od wyników dwóch najbliższych spotkań, które czekają „Brunatnych” w tym tygodniu, zależeć może końcowy rezultat wyścigu o awans do III ligi.

„Brunatni” po sobotniej konfrontacji w Łodzi (wygranej 2:0) i wolnej niedzieli, na inaugurujących nowy tydzień zajęciach spotkają się w poniedziałek. Podstawowa jedenastka, która rozpoczęła mecz z AKS SMS trenować będzie na boisku Miejskiego Centrum Sportu o godzinie 16:00. Pozostali zawodnicy wyjadą do Łodzi na pokazowy trening podczas kursokonferencji trenerskiej, która odbędzie się na stadionie ŁKS-u. We wtorek giekaesiacy trenować będą już w jednej grupie na boisku MCS o 16:00. W środę domowy mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki, po którym drużynę czeka odnowa biologiczna, a już kolejnego dnia, tj. w czwartek zespół spotka się na treningu o godz. 16:00. Podobnie będzie w piątek. Intensywny tydzień zakończy sobotni mecz wyjazdowy z RKS Radomsko.

Poza grą pozostaje Szymon Sarnik (uszkodzenie więzozrostu w stawie skokowym) oraz Dawid Woźniakowski, który wciąż zmaga się z urazem mięśni piszczelowych. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Środowy mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki zostanie rozegrany na S3 o godzinie 17:00. Bilety na to spotkanie można nabywać TUTAJ.
____________________________