OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Slavito sponsorem meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki

Miło nam poinformować, że marka Slavito supplements została oficjalnym sponsorem meczu GKS BełchatówSokół Aleksandrów Łódzki, który w środę o 17:00 zostanie rozegrany na S3.

Slavito to polska marka suplementów diety i zdrowej żywności, która powstała w 2020 roku, by pomóc
świadomie zadbać o to, co najważniejsze – zdrowy organizm i dobre samopoczucie. Najpierw była idea, potem plan, następnie ciężka praca, aż wreszcie doszło do realizacji – tak narodziło się Slavito. Nazwa marki symbolizuje słowiańszczyznę, czyli źródło szczęścia, równowagi, natury, wiedzy, siły i zdrowia. Slavito stało się nie tylko nową propozycją dla wszystkich chcących wesprzeć zdrowie i odporność, ale także filozofią tworzącą społeczność opartą na szacunku i zaufaniu, którą łączy wspólna idea.

Ofertę naszego Partnera znajdą Państwo na: bezpiecznasuplementacja.pl

Tytuł sponsora meczu GKS-u Bełchatów oznacza, m.in. emisję logotypu firmy na stadionowym telebimie, informacje na temat sponsora i jego działalności przekazywane przez spikera podczas meczu, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu, transmisję meczu on-line z planszą „Sponsora meczu”. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Przeżyjmy piłkarskie emocje razem z GKS Bełchatów i Slavito!

GKS Bełchatów – Sokół Aleksandrów Łódzki

14.06.2023, godz. 17:00
Stadion Miejski w Bełchatowie, ul. Sportowa 3
____________________________

Zareklamuj swoją firmę lub wypromuj swój produkt podczas spotkań GKS-u Bełchatów odbywających się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3 w ramach Betcris IV ligi.

W rundzie wiosennej sezonu 2022/23 GKS w Bełchatowie zagra jeszcze jeden mecz (ze Zrywem Wygoda). Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pakiecie korzyści płynących z faktu bycia sponsorem meczu!

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:

____________________________