OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Sędzia Gawroński po raz drugi rozjemcą w meczu z Orkanem

Kolegium Sędziów Łódzkiego Związku Piłki Nożnej wyznaczyło obsadę sędziowską meczów 33. kolejki Betcris IV ligi. Sobotnie spotkanie GKS-u z Orkanem Buczek poprowadzi Konrad Gawroński.

37-latek jest teraz najczęściej wybieranym arbitrem do meczów z udziałem „Brunatnych”. Spośród 31 dotychczas rozegranych spotkań (wiosenny mecz z LKS Kwiatkowice nie doszedł do skutku) i szesnastu „sprawiedliwych”, którzy do tej pory prowadzili mecze GKS-u, Konrad Gawroński będzie to robił po raz szósty. Co ciekawe, jedną z tych gier była jesienna potyczka z… Orkanem Buczek. W czasie tych spotkań ukarał zawodników czternastoma żółtymi kartkami i podyktował dwa rzuty karne. 

Bilans „Brunatnych”, w meczach, które prowadził główny rozjemca sobotnich zawodów to cztery zwycięstwa i jedna porażka. Wiosną sędzia Gawroński „gwizdał” wyjazdowe starcie ze Skalnikiem Sulejów. W sobotę jego asystentami na liniach – podobnie jak podczas wiosennej inauguracji – będą Tomasz Chojnacki i Wojciech Gradecki.

Mecz z Orkanem rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Bełchatowie, a jego początek zaplanowano na godzinę 17:00. Bilety dostępne na https://gksbelchatow.sportigio.com/tickets.
____________________________