OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GKS BEŁCHATÓW

Sędzia Albert Różycki po raz czwarty w sezonie

6 sierpnia 2022 roku rozpoczynał mecz GKS Bełchatów – Skalnik Sulejów, inaugurując w ten sposób sezon 2022/23. W najbliższą sobotę da sygnał do jego zakończenia, ponieważ Kolegium Sędziów Łódzkiego Związku Piłki Nożnej wyznaczyło sędziego Alberta Różyckiego do poprowadzenia spotkania z udziałem „Brunatnych” w ramach ostatniej, tj. 38. kolejki Betcris IV ligi.

Albert Różycki od sierpnia 2014 roku prowadzi mecze szczebla centralnego. W maju 2019 roku zadebiutował jako arbiter główny w meczu Fortuna 1 Ligi, natomiast 19 grudnia 2021 r. po raz pierwszy w karierze poprowadził mecz Ekstraklasy, Lech Poznań – Górnik Zabrze. W bieżącym sezonie był rozjemcą w trzynastu spotkaniach drugoligowych, czterech trzecioligowych oraz pierwszoligowego starcia Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz. W trakcie tych meczów pokazał 97 żółtych i 5 czerwonych kartek. Podyktował również 7 rzutów karnych.

W dobiegających końca rozgrywkach Betcris IV ligi, 33-latek trzykrotnie prowadził mecze z udziałem „Brunatnych”. Ostatnio miało to miejsce w 35. kolejce podczas wyjazdowego starcia z AKS SMS Łódź. Wcześniej sędziował domowe spotkania ze Skalnikiem Sulejów i Zjednoczonymi Stryków. W sobotnim meczu na liniach pomagać mu będą Piotr Szubielski i Jarosław Różycki.

Decydujące o awansie do III ligi spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim w Bełchatowie, a pierwszy gwizdek sędziego Różyckiego zaplanowano na godzinę 17:00. Bilety dostępne na https://gksbelchatow.sportigio.com/tickets.
___________________________